Joanna Bennecke „100 powodów, by kochać Ryana Goslinga”

Joanna Bennecke „100 powodów, by kochać Ryana Goslinga”

Ryan Gosling jest utalentowanym aktorem, ale to najmniej ważna z jego zalet. Istnieje co najmniej 100 powodów, żeby go kochać, i to właśnie je wszystkie wymienia ta zabawna książka. Niektóre z nich są co najmniej zaskakujące… Książka zawiera unikalne zdjęcia z różnych momentów kariery Goslinga, mnóstwo interesujących faktów z jego życia i dużo dobrych dowcipów. Prawdziwa gratka dla fanek i wyznawczyń!

Jasne, że są tryliony powodów do kochania Gosa, ale ja drobiazgowo wybrałam 100 najważniejszych i zebrałam je tutaj w tym zwięzłym tomie, uzupełnione zbiorem klatek fotograficznych, z którymi można się zapoznać. Blisko. (Przy okazji, kartki nie są ślinoodporne, więc trzeba uważać
z lizaniem.)

Bez względu na to, czy od lat chorujesz już na goslingozę, czy dopiero ostatnio zapadłaś na tę cudowną przypadłość, mam szczerą nadzieję, że „100 powodów, by kochać Ryana Goslinga” okaże się nieocenioną pomocą w twoim trapionym obsesją życiu. Książka może być również wykorzystywana jako materiał źródłowy, pozwalający dokładnie ocenić, jak bardzo wszyscy inni faceci nie dorastają do pięt Jego Goslingości. (Oraz tak, będą w niej zdjęcia klaty Ryana.)

Wydawnictwo Feeria, 2014
Przekład: Dariusz Rossowski
Opracowanie graficzne: Coco Wake-Porter
Korekta: Maria Zalasa
Skład: Witold Kowalczyk / BLURB Pracownia edytorska
Fotografia na okładce: Steve Granitz / Wirelmage / Getty Images